Pozor, změna otevírací doby prodejny CombatArea.cz

 

POZOR!!! Otevřeno jen v Sobotu 10 - 15 hod, až do odvolání.

Omezená otevírací doba z provozních důvodů. Omlouváme se.

 

Až do odvolání paintball hřiště SGA uzavřeno.

Speed Game Aréna

Dohodl jsi se s přáteli v práci ve škole apod. že si zahrajete paintball? Tak hurá do toho, dokud je to žhavé. Prostě se po práci či po škole seberte a přijďte si zahrát.

Nemusíš plánovat týdny dopředu a riskovat špatné počasí nebo odřeknutí spoluhráčů, kterým do toho něco vlezlo. Prostě je-li hezké počasí a máte s přáteli právě chuť si zahrát, tak se seberte a přijďte. Samozřejmě doporučujeme zkontrolovat  v našem internetovém rezervačním systému zda není obsazeno a nebo ještě lepší je provést rychlou rezervaci, aby jsi s přáteli nemusel čekat, pokud před vámi začne hrát někdo jiný.

CENA ZAHRNUJE PRO JEDNU OSOBU:

Zapůjčení paintballové zbraně
Zapůjčení ochranné masky
Zapůjčení ochranných rukavic
50ks střeliva (kuliček)
Vstup na hřiště po dobu 30 min.
 
 

VOLITELNÉ PŘÍPLATKY:

Další kuličky po 1ks                                  1,-
Prodloužení hry o dalších 30 min.            40,-
Tělový chránič pod oblečení                    25,-
Maskovaná kombinéza                            100,-

Paintball - Speed Game Arena - Teplice

 
 
 
 

OTEVŘENO: během otevírací doby kamenného obchodu CombatArea.CZ, nebo i mimo ni po předchozí registraci, kterou naleznete zde.

URČENÍ: naše Paintballová SpeedGame Aréna je určena pro malé skupiny 2-6 současně hrajících hráčů. Výborně se hodí pro spontánní akce party kamarádů, uvolnění napětí po práci nebo třeba kudy z nudy, narozeninové oslavy apod..

HRACÍ DOBA: základní hrací doba je 30minut. Možná Vám to přijde hodně málo, samozřejmě je možné si hrací dobu prodloužit dle potřeby, ale pokud budete opravdu AKTIVNĚ hrát 20-30 minut, bude Vám to bohatě stačit. V naší SpeedGame Aréně trvá jedno kolo/hra cca 5 minut oproti standartním 20-ti minutám na běžných paintballových hřištích. Obecně se dá říci, že celý den bojování někde v lese je (co se týká akce a adrenalinu) srovnatelný s jednou hodinou na speed hřišti.

STRATEGIE: na SpeedGame Aréně není na taktiku moc času. Zde je rozhodující hlavně rychlost, přesnost, odvaha a trocha toho štěstí, přesně v tomto pořadí.

TIP PRO DÁMY: Vážené dámy, manželky a partnerky, určitě milujete nákupy v obchodním centru OLYMPIA Teplice, ale manžel nebo partner vás tam nerad vozí, protože ho nákupy zas až tak nebaví. Máme pro vás dobré řešení jak zpříjemnit jeho čekání. Stačí, aby čas vašich nákupů využil v paintballovém zábavním centru Paintball Speed Game Aréna, které je cca 200 m od nákupního centra OLYMPIA. Vy si určitě dosyta užijete nákupy a možná budete ještě čekat na vaši drahou polovičku. Dokonce se může stát, že příště vás bude na nákupy lákat partner a máte po starostech s odvozem.

TIP PRO CHLAPY: Využijte tip pro dámy! (Zatímco si drahá polovička bude užívat v obchodech, vy si užijete u nás.) 

 

 

 

Chceš-li informace o novinkách a zajímavých akcích konaných v naší Paintball Speed Game Aréně, pak vyplň následující formulář.

 

(Tvé údaje jsou v bezpečí. Nespamujeme! Nesnášíme spam a na email pošleme jen slíbené případně úzce související informace o které jste zadáním emailu projevili zájem. Email neposkytneme třetí straně.)

 
 
Chlapům z MilSim Aligators, kteří přijali pozvání na otevíračku, to nedalo a přesto, že vyznávají jiný styl, tak neodolali možnosti si zastřílet a přitom pořídili i toto video, které si dovolujeme zde nasdílet.
 


© 2013 Level-Up Vision s.r.o.