Lasersniper

Pozor, změna otevírací doby prodejny CombatArea.cz

 

POZOR!!! Otevřeno jen v Sobotu 10 - 15 hod, až do odvolání.

Omezená otevírací doba z provozních důvodů. Omlouváme se.

 

LASERSNIPER

Přijďte si vyzkoušet LASERSNIPER do naší prodejny Combat Area CZ naproti OC Olympia Teplice.

Lasersniper je cvičná laserová střelnice, která má za úkol simulovat nácvik reakcí a přesnost střelby na cíl. V tomto případě se střílí na promítaný obraz na plátně, který je navíc doprovázený zvukovými efekty. Celkový výsledný efekt/zážitek ze střelby je tak maximálně umocněn, že nebudete chtít přestat.

Střelnice nebo chcete-li „hra“ obsahuje několik módů/her, které jsou si navzájem odlišné, ale přesto mají společný cíl: STŘELBU A ZÁBAVU a to přesně v tomto pořadí…

U nás si ji může každý vyzkoušet a to pozor, zcela ZDARMA! Stačí přijít do naší kamenné prodejny a požádat obsluhu.

V případě, že Vás tato hra zaujme a chtěli byste si ji zahrát s přáteli nebo kolegy z práce na nějaké vaší soukromé párty, je možné domluvit s obsluhou v obchodě její zapůjčení.

 

Pro představu uvádíme přehled jednotlivých typů her a jejich stručný popis:

 

 

 

Wild Game Hunt

Klasická a velmi oblíbená hra - simulace honu. Střelec má za úkol zasáhnout pohybující se terč tak, aniž by zastřelil ostatní lovce. Menší zvěř je více bodově ohodnocena než větší. Samozřejmostí je nutnost dobíjení zbraně po vystřelení určitého počtu nábojů.

 

Duck Hunting

Virtuální hon na divoké kachny. Střelec má za úkol zasáhnout letící kachnu. Hru lze ztížit pomocí nastavení rychlosti letu kachny.

 

Clay Shooting

Klasická střelba na hliněné holuby se třemi úrovněmi obtížnosti, nastavením střelby na jeden nebo dva cíle a možností nastavení velikosti rozptylu broků. Čím rychleji zasáhnete cíl, tím více bodů získáte.

 

Saloon Shootout

Toto je tradiční kovbojská střelecká hra. Střelec musí zasáhnout pohybující se kovboje, ale ne dámy. A nezapomeňte si nabít Váš šestiraňák až vystřílíte všechny náboje.

 

TargetRange

Zlepšete se své střelecké dovednosti v klasické tunelové střelnici. Střelec vystřelí 5 výstřelů na střed každého ze dvou terčů. Body za zásahy jsou násobeny vzdáleností ze které se střílí. Čím dále terč je, tím více bodů můžete získat.

 

LaserDarts

Originální hra - šipky, kterou mohou hrát až dva hráči. Pravidla hry jsou stejné jako v šipkách (501, 301 and 101). Hru lze ztížit tím, že se terč může pohybovat a rotovat.

 

LaserTennis

Hra určená pro dva střelce ve stylu tenisu. Když se míč objeví ve spoluhráčové zóně, musí jej zasáhnout a tím pošle míč zpět. Během hry se zvyšuje rychlost míčku tak, aby byla hra zábavnější.

 

Quickshot

V této hře jde o zasažení všech terčů do stanoveného časového limitu, který se každým úspěšným kolem zkracuje.

 

Fast-Follow

Zde si procvičíte svou mušku a včasnou reakci. V herním poli se Vám bude postupně na různých místech ukazovat terč, který je nutné včas zasáhnout. Ale pozor, jedna chyba a jste ze hry venku…

 

Target Practice

Cvičná střelnice kdesi v lese… Postupně se Vám budou objevovat terče z různých úkrytů a Vy je máte zasáhnout co nejblíže středu. U této hry si také musíte dávat pozor na stav nábojů v zásobníku a nezapomenout včas dobít!

 

Hit-The-Can

Zábavná hra „Chyť plechovku“ – zde je důležité nenechat plechovku spadnout na zem. Postupně Vám bude lítat hned několik plechovek najednou a to je teprve střelba…

 

Aquarius

Cvičná hra pro děti, kde je nutné zastřelit všechny „Zlé“ kraby...

 

 

 

Zpět na začátek stránky


© 2013 Level-Up Vision s.r.o.