Pozor, změna otevírací doby prodejny CombatArea.cz

 

POZOR!!! Otevřeno jen v Sobotu 10 - 15 hod, až do odvolání.

Omezená otevírací doba z provozních důvodů. Omlouváme se.

 

O nás

CombatArea.cz je kamenný obchod klubového typu, zaměřený na PAINTBALL, AIRSOFT, OUTDOOR a ARMY zboží. Centrála byla otevřena v září 2013 a nachází se v Srbicích u Teplic ( v blízkosti OC Olympia ) . Nová prodejna CombatArea.cz nahradila původní prodejnu Military Paintball Shop Chabařovice u Ústí nad Labem.

Provozovatelem je firma Level-Up Vision s.r.o., která zároveň provozuje adrenalin park AGP-CZ.euAdrenalinGamePark.cz ) a úzce spolupracuje s paintball klubem ALLIGATOR.

Původně jsme provozovali výhradně prodejnu s paintball a aisoft zbožím - Military Paintball Shop. Nově jsme zvolili název Combat Area CZ, přešli jsme na prodejnu klubového typu a rozšířili nabídku o outdoor a army zboží. Kromě nákupu zboží můžete využít i další služby jako je například záruční a pozáruční servis paintball a airsoft zbraní, zastřílet si na střeleckém trenažéru LASERSNIPER, nebo prostě jen posedět u kafe a pokecat o všem co Vás zajímá ve spojitosti s naší nabídkou a případně s pořádáním adrenalinových akcí  v adrenalin parku AGP-CZ.

V současnosti se snažíme neustále zdokonalovat a rozšiřovat nabízené služby pro naše stálé i nové zákazníky a doufáme tedy, že i právě pro Vás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


© 2013 Level-Up Vision s.r.o.